בית האוס אין

הבית השלם במקום אחד!
האוס אין הבית השלם במקום אחד!
אנחנו גאים להציג את האוס אין- הבית השלם במקום אחד. חלל תצוגה ייחודי, ראשון מסוגו בארץ, הממוקם בבית יהושע צמוד לפולג נתניה, שהוקם מתוך תשוקה לעיצוב ולתעשייה הישראלית ומעניק לאורחיו מידי יום, חווית עיצוב שופעת אהבה, יצירה והשראה. אנו מזמינים אתכם להגיע לאולם התצוגה שלנו המשתרע על 3,000 מ"ר שמכיל את כל מה שהבית שלכם צריך. בכל ארבעת הקומות שלנו תמצאו שפע של יצירות נגרות ישירות מהמפעל שלנו החל ממטבחים, ריהוט כולל לבית, חיפויים, ריצוף ופרקטים, כלים סניטריים, וילונות, חדרי ילדים ונוער, חנות אאוטלט ורהיטים חדשים מהמלאי ישירות מהמפעל… כאשר כל אחת מהיצירות הללו- היא עולם ומלואו, ומאחוריה אנשים שעובדים מתוך תשוקה ואהבה גדולה.
הצוות המקצועי והשירותי שלנו יוביל אתכם יד ביד משלב תכנון העיצוב, דרך שלב הייצור הקפדני, הגימור המדויק, עד שלב המסירה וההרכבה, תוך תפירה אישית לכל רצונותיכם ומידותיכם.
תודה על השיתוף,
מילי ויובל עשור.
בית לאדריכלים ומעצבים
בית האוס אין קורא לכם, אדריכלים ומעצבים, לבוא וליהנות מחלל תצוגה ראשון מסוגו בארץ המכיל דירות שלמות ומעוצבות ונותן לכם את המרחב היצירתי לחוות יחד עם לקוחותיכם את החללים השונים. הצוות המקצועי בהאוס אין עובר הכשרות על מנת לספק לכם את השירות הטוב היותר – בעבודה ובהבנה מלאה בתוכניות האדריכליות. כל פריט בהאוס אין ניתן לביצוע בהתאמה אישית עבורכם – צבע, מידות, בדים, גימורים ועוד…הכל מיוצר על-פי דרישותיכם.
חיפוש

להזמנות חייגו עכשיו:

09-9799503

לתיאום פגישה עם

מעצב פנים ללא עלות