סטודיו הנגריה ו"בא לחדש לכם", פותחים שולחן ומעצבים קיר מדיה

בפרק זה נותן סטודיו הנגריה את פתרונותיו היצירתיים באמצעות רהיטים  עם חשיבה מחוץ לקופסה. בפרק מוצגת דירה קטנה  ובה ארבעה דיירים צעירים, עבורם עיצבה הנגריה  מערכת מדפים משולשים ייחודית ושולחן אוכל נפתח שהוא גם דלפק לשימושים שונים ביום יום.

שולחן אוכל ניפתח עם ספסל תואם, סטודיו הנגריה

שולחן האוכל עוצב בחוכמה, זהו רהיט שמשתלב במרחב כך שניתן להציבו במצב סגור או פתוח לאורכו בצמוד לקיר או חופשי בחלל. במצב סגור השולחן  צר וארוך ויכול לשמש בין ארבעה לחמישה סועדים או לשימוש כסקרטר או מעמד לחפצי נוי.  בפתיחה פשוטה הוא מכפיל את שטחו והופך לשולחן אוכל רחב ידיים שיכול לשמש עד 8 סועדים. לשולחן ספסל מתאים, ארוך וצר שמשתלב בשלימות אל בין רגלי הספסל. השולחן מעוצב בקו מודרני, נקי ומאופק, מתאים לדירות קטנות וגדולות כאחד.

מדפים מעוצבים - סטודיו הנגריה ברישפון

מערכת המדפים המתוחכמת עם הקריצה השובבה נולדה מתוך צורת המגן-דוד, מושג שנזרק לחלל האוויר בעת עיצוב הרהיטים. יובל עשור, נגר-מעצב ובעל הסטודיו, אימץ את המושג ותירגם אותו למערכת מודולרית של מדפי קיר ויחידת מדיה תלויה. המדפים מיוחדים במבנה שלהם יחדיו על הקיר ומקנים ייחודיות לקיר בסלון הבית. הם משמשים לאחסון פריטי נוי, ספרים, מכשירי מדיה וכו'. ניתן למקם את המשולשים על פי קומפוזיציה אישית או בשורה רוחבית במקצב אחיד.

 לצפייה בסרטון "בא לחדש לכם"  ליחצו כאן