קצת עלינו

האוס אין, יצרנית ריהוט ונגרות בעיצוב אישי לכל הבית, ללקוחות פרטיים, לאדריכלים ולמעצבים המחפשים רהיטים מעוצבים, עכשוויים ובעלי אופי וכן פתרונות עיצוב חכמים לפי התאמה. בהאוס אין תוכלו לתכנן ולעצב רהיטים ועבודות נגרות עבור כל חדרי הבית, המשרד או כל חלל אחר. חדרי שינה, ארונות מעוצבים וארונות הזזה, חדרי ארונות, איים למטבח, שידות אמבטיה, ספות, מזנונים ושולחנות לסלון, שולחנות פינת אוכל נפתחים, מזנוני סרוויס, שידות טלוויזיה ועוד. בנוסף לכל אלו תשלימו את העיצוב עם פריטי ריהוט משלים מיוחדים ואביזרי נוי שונים.

האוס אין יצרנית ריהוט ונגרות לכל הבית

מתחם הבתים המעוצבים של האוס אין בבית יהושע הינו חלל ייחודי וראשון מסוגו, שהוקם מתוך תשוקה לעיצוב ולתעשייה הישראלית ומעניק לאורחיו חווית עיצוב שופעת השראה. המתחם הינו רעיון ייחודי ויוצא דופן בשוק העיצוב והריהוט. ייחודו בכך שתחת קורת גג אחת הוא מעניק ללקוחות מענה שלם מידי צוות מקצועי ומיומן של מעצבים בתכנון מקצועי של הרהיטים וליווי אישי משלב הרעיון ועד לקבלת המוצר המוגמר. באמצעות מבחר גדול של חומרי גלם איכותיים, שיטות נגרות שונות וצביעה בסגנונות עכשוויים ומגוונים בהתבסס על מגוון העיצובים הקיימים או עיצוב חדש לחלוטין. לרשות החברה עומד מפעל מקצועי רב תחומי המרכז את כל שלבי ייצור הרהיטים: נגרות, פרזול ורתחות, מרפדיה, מתפרה ואנשי פיתוח. כך האוס אין שומרת לעצמה גבול אינסופי של יכולות ביצוע ופיתוח אינסופי של רעיונות ועיצובים ייחודיים.

ארון אמבטיה מעץ מלא - האוס אין

האוס אין Children & Home Design הינה חלום בהתגשמותו של מייסדי ובעלי החברה, מילי ויובל עשור, המעצבים ומייצרים רהיטים כבר למעלה מ-30 שנים. העיסוק היומיומי רב השנים בעיצוב, בפיתוח ובייצור הקנו עם השנים את חוזקם וניסיונם בשוק הרהיטים. מוניטין החברה מבוסס על ניסיון רב שנים עם חומרי גלם שונים ובעיקר עץ מלא, שירות אמין ואחריות למוצרים המיוצרים במפעל.

בהאוס אין מחלקת קשרי אדריכלים, פרוייקטים וקבוצות רכישה. לפרטים ליחצו כאן