שולחן סלון

אביב הגיע ואיתו תחושת ההתחדשות והרצון לעצב את הבית לקראת החג

אין כמו אווירת חג – המשפחתיות שעוטפת בחמימות מכל הכיוונים, התחושה המרגשת שמשהו מיוחד אוטוטו מגיע, שהתחלה חדשה יוצאת לדרך והחשק הגובר מיום ליום לשדרג את הבית לכבוד החג ולהכניס אליו אנרגיות חדשות. כל אחד מאתנו רוצה לחדש לעצמו בדרך אחרת ממלתחה אופנתית ועד תסרוקת חדשה. אני ומשפחתי אוהבים להתכונן לחג כשהשינוי מתחיל מהבית וברמה האנרגטית להזיז את הישן ולקבל את החדש נקי יותר! צביעת הקירות בגוונים מרעננים, הוספת אבני קריסטל העוזרות לטיהור המרחב וניקיון האנרגיה, טפטים עם טקסטורות מעניינות או וילונות בצבעים אחרים שמעניקים טון מעניין ועד החלפת רהיטים, כלים שחשקה נפשכם לאכלס בארונות המטבח – אתם בוחרים איך לחדש לעצמכם.

לצורך כך, לפניכם מספר טיפים ממני, שיעזרו לכם להכניס שפע של סטייל ואור לביתכם לקראת החג:

לשחרר את הישן ולייצר מקום לחדש– לפני רכישת פתרונות אחסון שבהם ניתן להטמין ולהסתיר את כל הבלגן שנצבר בשנה האחרונה, כדאי לקחת רגע ולהיפרד מכך מה שאינו בעל ערך רגשי או פרקטי. זו הזדמנות מצוינת לגייס את כל בני הבית למשימה ולתרום בגדים, למפות ניירת, לעשות סדר בארונות המטבח ולהתנקות מציוד רב שתפס מקום בבית.

פריטים משלמים עושים את ההבדל– הוספה של טפטים או חיפוי קיר בצבעים וחומרים לא שגרתיים לחדרים השונים, וילונות המעניקים רוך וחמימות, כל אלו יוכלו לחדש את ביתך מבלי לשבור קירות ולהחליף את תכולתו. כך למשל, גופי תאורה חדשים ומעוצבים יתנו את אפקט אחר לחלוטין ויוכלו לייצר חללים שונים במרחב ובאווירה.

הוסיפו טאצ'ים על גבי הקירות- על גבי כל קיר שיש לכם בבית אני ממליצה להשתמש בפריטים דקורטיביים אחרים, ובכך לייצר פינה הרמונית מעניינת- תמונות הן האמצעי הקלאסי ביותר לדקורציה לפינות בכל הבית, יצירות ברזל שמוסיפות אופי ותחכום לכל חלל, מראות מאסיביות עם מסגרות מעץ אלון, מדפים וכמובן הוספה של ירוק לכל פינה יוסיף סטייל וחום לכל פינה בבית. 

באהבה

מילי

חיפוש

להזמנות חייגו עכשיו:

09-9799503

לתיאום פגישה עם

מעצב פנים ללא עלות