קשרי אדריכלים ומעצבים

בית האוס אין קורא לכם!

אדריכלים ומעצבים, לבוא וליהנות מחלל תצוגה ראשון מסוגו בארץ המכיל דירות שלמות ומעוצבות ומטבחים ונותן לכם את המרחב היצירתי לחוות יחד עם לקוחותיכם את החללים השונים. הצוות המקצועי בהאוס אין עובר הכשרות על מנת לספק לכם את השירות הטוב היותר – בעבודה ובהבנה מלאה בתוכניות האדריכליות. כל פריט בהאוס אין ניתן לביצוע בהתאמה אישית עבורכם – צבע, מידות, בדים, גימורים ועוד…הכל מיוצר על-פי דרישותיכם.

לרשות החברה עומד מפעל רב תחומי, חדשני וטכנולוגי בגודל של 3,000 מ"ר ובו נגריה, מחלקת צבע, מרפדייה ומסגרייה. במפעל מיוצרים מטבחים, ספות ומערכות ישיבה, חדרי שינה מעוצבים, ארונות וחדרי ארונות, פינות אוכל, ארונות אמבטיה מעוצבים, חדרי ילדים ונוער, ופרטי נגרות לכל הבית בהתאמה אישית.

יכולות הייצור הגבוהות ומגוון החומרים הגדול, תיתן לכם, את הגמישות המלאה ואת היכולת לקבל פתרון אישי מלא עם אחריות מלאה של מפעל ישראלי בעל מסורת של שנים.

נגרות בהתאמה
אישית

אדריכלים
ושירותי עיצוב

רפדות
והום סטיילינג

אחריות ושירות
מול הלקוח

מיוצר בישראל

ייצור בישראל זאת בחירה עקרונית מתוך רצון להחזיר לקהילה, מתוך רצון ציוני לחזק את התעשייה הישראלית. אנחנו גאים בהיותנו תעשיינים ורואים בעשייה שלנו שליחות הממשיכה את אנרגיית החיים ומחברת אותנו למקום.

האוס אין מעצבת באהבה גם עבור בתי מפורסמים ומייצרת עבורם בהתאמה אישית בין היתר גם ספות, פינות ישיבה וכורסאות לאבסיט. תמונות מתוך פרוייקטים אלו תוכלו לראות בעמוד בתי המפורסמים באתר.

בחרנו לייצר הכל כאן, להיות מסוגלים לפקח על כל הפרטים, על כל השלבים ולהיות מסוגלים, בלב שלם, לעמוד מאחורי כל מוצר שלנו שמיוצר בישראל.

קשרי אדריכלים ושירותי עיצוב

לתיאום פגישה אישית, בבית האוס אין, מחלקת קשרי אדריכלים, פרוייקטים וקבוצות רכישה: [email protected]

בית האוס אין, אולם תצוגה ראשי
פארק תעשיות בניין 15, אזה"ת בית יהושע
(צמוד למחלף פולג נתניה)
שעות פתיחה אולם התצוגה:
ימים א'-ה' 9:00-20:00 | יום ו' 9:00-15:00
מוצ"ש - סגור
קשרי אדריכלים ופרויקטים: [email protected]
חיפוש

להזמנות חייגו עכשיו:

09-9799503

לתיאום פגישה עם

מעצב פנים ללא עלות