אודות האוסאין

30 שנות תעשייה, יצירתיות ואכפתיות

הקמנו את האוס אין, העסק המשפחתי שלנו, מתוך רצון לעצב ולייצר בישראל חדרי ילדים וריהוט כולל לבית, מוצרים יוצאי דופן המיוצרים מתוך אמונה בערכים ובאיכות החומר. כשבד ובבד החלה לגדול המשפחה האישית שלנו גילינו את התשוקה האמיתית - לייצר ריהוט וסביבה בריאה לילדינו ומתוך אותה תשוקה, גדל העסק שלנו והפך לרשת ארצית מובילה בריהוט לחדרי ילדים ונוער.

כיום אנו חולשים על עיצוב ונגרות בהתאמה לכל הבית עד לפרטי פרטים, החל ממטבחים, ריהוט, מערכות ישיבה - ספות וחדרי ארונות, דרך תאורה ועד טקסטיל, וילונות ומחלקת הום סטיילינג. הרהיטים המיוצרים במפעל מקבלים את חומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר, את התכנון המקיף והמיטבי על מנת לייצר לכם, לקוחותינו הנאמנים, את האיכות שמגיעה לכם.
מילי עשור
מילי עשור
האוס אין זה הבית שלי. בית עטוף באכפתיות, אהבה והשראה. בית שמעניק בריאות ויוצר אנרגיה של החיים.
יובל עשות
יובל עשור
האוס אין זה נשמה. כל פריט שאני מעצב ומייצר הוא עולם ומלואו ומאחוריו אנשים טובים שעובדים מתוך תשוקה..
הערכים של האוס אין

קדושת המרחב

אהבה

בריאות

תעשיה ישראלית

אכפתיות ונתינה

עיצוב ויצירה

מיוצר בישראל

ייצור בישראל זאת בחירה עקרונית מתוך רצון להחזיר לקהילה, מתוך רצון ציוני לחזק את התעשייה הישראלית. אנחנו גאים בהיותנו תעשיינים ורואים בעשייה שלנו שליחות הממשיכה את אנרגיית החיים ומחברת אותנו למקום.

בחרנו לייצר כאן, להיות מסוגלים לפקח על כל הפרטים, על כל השלבים ולהיות מסוגלים, בלב שלם לעמוד מאחורי כל מוצר שלנו שמיוצר בישראל.

נותנים בחזרה לקהילה

מיום הקמתה של האוס אין היה חשוב לנו לשתף בהצלחה, לתת חזרה מתוך אכפתיות ואהבה למקום בו אנו חיים. עם השנים היינו חלק משיתופי פעולה מרתקים וביניהם הקמת מפעל בשיתוף שירות בתי הסוהר, העסקת בעלי מוגבלויות וכו'.

כיום אנו גאים במפעל שלנו שיושב באיזור התעשייה ברקן ומוכיח את החשיבות בדו קיום וביכולת שלנו להכיל את האחר.


חיפוש

להזמנות חייגו עכשיו:

09-9799503

לתיאום פגישה עם

מעצב פנים ללא עלות