BB4A2178

האוס אין הבית השלם במקום אחד

רק לפני שלוש שנים עמדתי מול שלד עירום של הבניין שלנו בבית יהושע, ולא דמיינתי לעצמי שמקץ שנים ספורות אתהלך בין ארבע קומותיו, נרגשת מחלום שקרם עור וגידים: האוס אין הבית השלם במקום אחד. "האוס אין", עסק שהקמנו, יובל אישי ואני, שמכר בתחילת הדרך פוטונים, חדרי ילדים ונוער ומוצרים לבית, הוא היום מכלול עשיר במיוחד לקניית תכולה של בתים שלמים בהתאמה אישית, וכולו  100% יצירה ישראלית בהתאמה אישית. 

ארבע הקומות, 1000 מ"ר כל אחת, מספרות סיפורים משלהן. בקומת המרתף חדרי ילדים ונוער, ובקומת הכניסה יצרנו חלוקה לארבעה בתים עם סלון, פינת אוכל, חדר שינה, חדר ילדים, חדר רחצה ובאחד מהם מטבח, בהתאם לתורת הפנג שוואי שקרובה אליי כל כך. הקומה מעל, שאותה השקנו בתקופת הקורונה, היא המשך התצוגה לפי אזורי ריהוט, וילונות, טפטים, תאורה ועוד, והוספנו בה שירות "שלם וקח" עם רהיטים חדשים מהמלאי לבחירתכם המיידית. השנה השלמנו את הקומה האחרונה עם כל מה שרציתם לקנות לבית במקום אחד ולא היה לכם היכן: מטבחים בסגנונות שונים ולצידם סלונים מאובזרים במלואם, שמציגים את השילוב והסינרגיה בין שתי הפונקציות החשובות, משטחי שיש, מוצרי חשמל, חיפויים וקירות כוח ואפילו ברזים, כלים סניטריים, פרקט וריצוף והכל יצירה ישראלית בהתאמה איישת מהמפעל שלנו.

כשאני עומדת מול 4,000 המטרים הרבועים שהיתמרו מול עינינו, אני נזכרת בחזון הראשוני שלי, שמי שמרהט את הבית, יוכל למצוא כאן הכול, ואני גאה להיות חלק מהיצירה הזאת. מדי יום, כשאני עוברת ליד הפרחים ששתלנו בחוץ, מברכת את מעצבות הפנים שלנו בבוקר טוב וחולפת על פני שולחן הפירות והירקות העשיר, כשמוזיקה מתנגנת ברקע כמו תמיד, אני נרגשת להתחיל יום עבודה חדש. בין הקומות אני מתוודעת ללקוחות, מתעניינת כיצד הגיעו אלינו. ההתפעמות והאהבה עוטפת אותי בכל יום בין הקירות והמסדרונות, בין הרהיטים העל זמניים וחפצי הנוי היפים. רק השבוע זכיתי לראות זוג שקנה לעצמו את מטבח ב"האוס אין" והתנשק, מאוּשר. היש סיפוק גדול מהיכולת להגשים חלומות לאנשים ולדעת שהם מעריכים אותנו וסומכים עלינו?

הייתי חיילת משוחררת, כשנכנסתי לעולם העיצוב ונמשכתי אל החומר הטבעי ולמה שהוא מייצג, והקמתי עם יובל אישי את "פוטון העיר". התפרסנו לשבע חנויות ברחבי הארץ, וכשנולדו ילדינו, הגדולה בין ארבעת הילדים בת 27 היום והקטנה בת 13, התחלנו לייצר עבורם חדרי ילדים רומנטיים ואיכותיים מעץ מלא. עם השנים השלמתי את לימודי עיצוב הפנים וידעתי שאין חלום שלא אוכל להגשים ללקוחותינו בזכות הידע, הניסיון והמקצועיות שזורמים בעורקינו ובעורקיהם של 60 העובדים שלנו. "האוס אין" הוא היום המקום היחיד בארץ שכולל הכול לבית, ומאפשר ייצור בהתאמה אישית לפי עיצוב, גודל, חומר וצבע באמצעות המפעל שלנו בברקן, הפועל כבר שלושה עשורים במלוא המרץ ומכניס אהבה לבתים של אחרים.

חשוב לנו לחסוך למעצבים, לאדריכלים וללקוחות פרטיים את התרוצצות בין עשרות ספקים ולהציע ספק אחד, "האוס אין", עם רשת ביטחון, אמינות ויצירה מתוך השראה. כשיש "אמא ואבא", לא משאירים אף אחד מאחור, ואזור האאוטלט שלנו מציע אינספור חלופות במקרה הצורך. 

בחיי האישיים אני מחברת בין רוח וחומר, וכך אני פועלת גם ב"האוס אין" – עם אהבה, אכפתיות ונתינה גם לבית עם החומרים הטובים ביותר, עם שפע צבעוניות, עם בטיחות מוקפדת, נוכחות על זמנית, ערך ואנרגיה חיובית וגם עם השירות שלנו. זו היצירה שלנו, זה המימוש וזו ההתפעמות היום יומית.

זוהי זכות עבורנו להיכנס לבתים ולרהט עבור אנשים את חללי האירוח שלהם ואת חדריהם האינטימיים ביותר. אני מזמינה כל אחד ואחד מכם להכיר אותנו לעומק במתחם שלנו בבית יהושע הצמוד לפולג נתניה. ולנו – להמשיך להתרגש ולהתפעם יום יום ממלאכת העיצוב שבחרנו לחיות איתה ולצידה – עבורכם.

חיפוש

להזמנות חייגו עכשיו:

09-9799503

לתיאום פגישה עם

מעצב פנים ללא עלות