המפעל שלנו

מיוצר בישראל
ייצור בישראל זאת בחירה עקרונית מתוך רצון להחזיר לקהילה, מתוך רצון ציוני לחזק את התעשייה הישראלית. אנחנו גאים בהיותנו תעשיינים ורואים בעשייה שלנו שליחות הממשיכה את אנרגיית החיים ומחברת אותנו למקום.
בחרנו לייצר כאן במפעל שלנו ולהיות מסוגלים לפקח על כל הפרטים, על כל השלבים ולהיות מסוגלים, בלב שלם, לעמוד מאחורי כל מוצר שלנו שמיוצר בישראל.
carpenter at work image
מחלקת נגרות

הרהיטים שלנו מיוצרים בעיקר מעץ מלא איכותי המעובד על ידי נבחרת הנגרים-אומנים שיודעים לקחת כל תכנית ולבצע אותה באיכות ללא פשרות. בתהליך הייצור נעשה שימוש בעץ מלא מסוגים שונים: אורן פיני, בוצ'ר קרוליינה, ליבנה, מייפל ובוק ובחומרים טבעיים שאינם מתכלים. האוס אין רוכשת את העצים לייצור הרהיטים מספקים בעולם העומדים בתקן PEFC לשמירה על איזון אקולוגי ביערות. על כל עץ שנכרת, נשתל עץ חדש. העץ המלא ידוע בהשפעתו החיובית על איכות החיים של הילדים והמשפחה ובשמירה על סביבה ירוקה.

מחלקת מסגרות ומתכת

בהאוס אין אנחנו עושים הכל מא ועד ת׳ – כך גם את כל פרטי המסגרות בכל רהיט ורהיט. רק ככה אנחנו יכולים לקבל את האיכות שאנו דורשים עבור לקוחותינו. אנו מאמינים בשילובים בין חומרים, היוצרים הרמוניה ומביאים פרטי עיצוב ייחודיים. במחלקה צוות מסגרים אמנים בעל ניסיון רב שנים, ההופכים כל פריט מתכת ליצירה מלאה ביופי.

carpenter ar work
מחלקת טקסטיל ווילונות

ספות, כורסאות וכריות נעטפות באהבה על ידי הרפדים המומחים שלנו ממיטב הבדים מכל העולם – בדים איכותיים בשלל טקסטורות שיוצרים מעטפת נעימה ורכה לכל פריט שיוצא מהמפעל. כחלק מהתפיסה ההוליסטית של האוס אין החלטנו לספק לכם פיתרון גם בעיטוף של הבית כולו ולכן, יצרנו את קולקציית הווילונות שלנו, המיוצרים על פי מידה וממגוון רב ומרתק של בדים.

מחלקת צבע

הצבעים האיכותיים ביותר והאנשים המנוסים ביותר – כל רהיט מתפנק בשכבות של צבע שישמרו עליו רענן למשך שנים. בהאוס אין אנו משתמשים בצבעים איכותיים שעברו את בדיקות הבריאות והאיכות הגבוהות ביותר.

our factory
מזרנים

כדי לייצר עבורכם את המיטות והריהוט הבריאים ביותר, חשוב לנו לייצר את המזרן המושלם. מתוך תפיסה הוליסטית של האוס אין – אנו מייצרים מכלול של איכות שעובר תחת פיקוח הדוק.

חיפוש

להזמנות חייגו עכשיו:

09-9799503

לתיאום פגישה עם

מעצב פנים ללא עלות