ממילי באהבה

לזרום עם החיים או איך לפעמים החיים מפתיעים אותנו

לפעמים בחיים אנחנו לא יודעים לאיזה מקומות נתגלגל. יובל בעלי ואני היינו זוג צעיר בתחילת דרכנו כשעברנו לדירה בתל אביב, היו לנו תוכניות מסוימות לגבי העתיד, אבל ברגע שהפכנו את מזרן הפוטון שקנינו למוצר איכותי וטוב עבורינו רצינו שכולם ייהנו ממנו כמו שאנחנו נהנים ממנו. התחלנו למכור פוטונים ומהר מאוד הבנו שהייעוד שלנו השתנה.
המפעל הראשון שלנו למיטות פוטון היה השלב הראשון בדרך לייצור רהיטים בריאים. אחרי שנולדו ילדינו הבנו כמה חשוב להעניק להם את הטוב ביותר והחלטנו לייסד את האוס אין שמתמחה ברהיטים בריאים מעץ מלא דרך צבעים על בסיס מים ודבקים ללא חומרים רעילים, הכי טוב שאפשר בעיצובים על זמניים.

כך למדנו שהאינטואיציות הן חלק בלתי נפרד מההתנהלות היומיומית בעסק ובמשפחה ובחיים בכלל, הסיפור שלנו, של האוס אין, משקף את זה בדרך הטובה ביותר: אם רוצים לעשות משהו טוב ומאמינים בו, דברים מתחילים לקרות. אני מאחלת לכולכם שתקשיבו לעצמכם, אפילו אם נרשמתם כבר ללימודי מקצוע כלשהו או תמיד ידעתם שתלכו בדרך מסוימת, יתכן שבאיזשהו שלב תשנו כיוון ותבחרו במשהו שלא חשבתם עליו או שיעשה לכם טוב יותר מהתוכנית המקורית והעיקר, תעשו את זה עם כל הלב כמו שאנחנו עושים בהאוס אין ותגיעו רחוק

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך
חיפוש

להזמנות חייגו עכשיו:

09-9799503

לתיאום פגישה עם

מעצב פנים ללא עלות