מילי בלוג

מה הקשר בין אימהות, קריירה, עיצוב הבית ורהיטים מעץ מלא

שמי מילי עשור, אמא לארבעה ילדים ואשת קריירה. לפני הכל אספר על התא המשפחתי שלי שהוא הדבר היקר לי מכל,  אני נשואה ליובל ששותף להקמה ולניהול העסק שלנו. יש לנו שתי בנות גדולות,  בן חייל ועוד קטנטונת בת 12. כולם שואלים אותי "וואו, איך את עושה את זה? מקיימת חיי משפחה עם ארבעה ילדים, בעל ובמקביל מחזיקה את העסק בשתי ידייך?". ובכן התשובה היא פשוטה, המשפחה שלי היא הבסיס להצלחה – הילדים שיובל ואני התברכנו בהם משמשים למקור האור והמטרה לספק להם את צרכיהם ואת איכות החיים אליה אנו שואפים היא הנר לרגלינו. בד בבד העבודה והעשייה בעסק היא ההזדמנות שלי לממש את הערכים בהם אני מאמינה בתחומים שונים של נתינה, אחריות חברתית, סגנון חיים בריא ועיצוב.

איך זה התחיל ?

בהיותי בת 21 פתחתי עם יובל, בן זוגי דאז ובעלי היום, עסק ליצור פוטונים – מיטות יפניות נמוכות מעץ מלא עם מזרנים על טהרת החומר הטבעי – כותנה. את החנות הראשונה שלנו פתחנו ברחוב בן יהודה בתל אביב שבה אני שיווקתי את הפוטון ובמקביל פתחנו מפעל קטן ליצור בסיסי מיטות הפוטון מעץ אורן מלא – שבו יובל ייצר ועיצב. כך, כבני זוג צעירים, התחלנו את סיפור האהבה שלנו ושל העסק. בכל יום שעבר צמחנו והגדלנו את העסק. יובל ואני, אנשים מאד שורשיים שאוהבים את הארץ, החלטנו שהעסק שלנו יהיה ביטוי לכך ונייצר הכל תוצרת כחול לבן. מאז ועד היום אנו תומכים בתעשייה הישראלית.
כשבתי הבכורה נולדה, לפני יותר מ-20 שנה, זיהיתי צורך לעצב במיוחד בשבילה רהיטים המושקעים בחומרים טבעיים על טהרת העץ המלא וצבעים שאינם רעילים וידידותיים לסביבה. משלב זה התחלתי להכניס חלק גדול מהערכים המשפחתיים שלנו לעסק, לפעול מתוך אחריות חברתית ולהגיע אל תודעת הציבור והלקוחות עם נושא הרהיטים הבריאים תוך הדגשת החשיבות לחומרים הטבעיים. עולם העיצוב תמיד היה קרוב לליבי ובמסגרת העסק אני מיישמת את אהבתי זו תוך הקפדה על רהיטים מעוצבים, עדכניים לפי צו האופנה ובהתאמה אישית. בנוסף, הכנסתי לעסק את ערכי הנתינה מתוך אהבה ויצירה, עשייה ואכפתיות וכך אני מנחילה בעסק את כל מה שאני מאמינה כאימא.
במשך הזמן הוספנו שם מסחרי לשם החברה וכיום היא נקראת האוס אין – הבית בשלם במקום אחד. במשך השנים הגשמתי עוד חלום כשהוספנו את המותג סטודיו הנגריה בו מכרנו רהיטים מעוצבים לכל הבית וכך השלמנו את רעיון הלבשת הבית. לאחרונה איחדנו את המותג סטודיו הנגריה עם המותג האוס אין – הבית השלם במקום אחד, היום אנחנו נותנים בהאוס אין מענה לכל צרכי הריהוט בבית, מחדרי ילדים ונוער ועד ספות וסלונים, מזנונים, חדרי שינה וארונות אמבטיה מטבחים חדרי שינה כו'.

בעבודה אני אחראית על השיווק והמכירות, יובל  אחראי על העיצוב ותהליך היצור. במגוון שיצרנו אנחנו עונים על כל הצרכים של רהיטים לילדים, מתינוקות ועד נוער, זאת כמובן על טהרת החומר הטבעי והעץ המלא. חלק מהאחריות החברתית שלקחתי על עצמי גם כאמא וגם כבעלת עסק זה לתת את הטוב ביותר לילדי כמו גם ללקוחות שלי, להם אני נותנת את הטוב ביותר הן מבחינת העיצוב והן מבחינת החומרים.
במקביל לעבודתי בעסק, אני פעילה בהנהלת איגוד תעשיות הריהוט בישראל, במטה כחול לבן, ובוועדת חומרים לרהיטי תינוקות וילדים. ולבסוף, טיפ קטן לנשים שרוצות להתפתח אבל חוששות מכך שחלק חשוב בחייהן ייפגע. הפחד והלא נודע הוא הגורם המשתק, אל תתנו לו לעצור את ה"אני הפנימי" שבכן. אם יש בכן הרצון לקיים חיי משפחה עם התפתחות אישית בכל תחום רק תקחו את ההחלטה וכל השאר הוא עניין של אמביציה ועבודה קשה. הבית והמשפחה תמיד ישארו במקום הראשון במקביל לפיתוח עסק או פעילות אישית שתעשה לכן טוב על הלב וימלא אתכן בתחושת סיפוק עצומה

באהבה,

מילי

חיפוש

להזמנות חייגו עכשיו:

09-9799503

לתיאום פגישה עם

מעצב פנים ללא עלות